Scroll Top
вул. Богатирська, 3Є, офіс 208, м. Київ

IFAT 2024 (Мюнхен) – найбільша всесвітня виставка обладнання для сточних вод та водозабезпечення

IFAT 2024 (Мюнхен) - найбільша всесвітня виставка обладнання для сточних вод та водозабезпечення

Шановна спільнота, компанія Vogelsang GmbH & Co. KG (Німеччина) – виробник якісного обладнання для поводження з побутовими відходами, засміченням в стічних водах, каналізаційних мереж, насосів, запрошує відвідати свій стенд на найбільшій світовій виставці комунального господарства – IFAT 2024 (Мюнхен, Німеччина), стенд 347/446, в приміщенні B1.

Дата проведення виставки – 13-17.05.2024 р.

Що представлено на стенді Vogelsang?

Відчуйте революцію!
Дізнайтесь про революційний конічний гвинтовий насос HiCone, універсальну технологію подрібнення та перекачування стічних вод – двовальні подрібнювачі XRipper для трубопроводів, відкритих каналів і шахт, модифікований подрібнювач RotaCut Inline, а також надійні роторні насоси, типи VX та IQ.

1. HiCone – конічний ексцентрично-шнековий насос

HiCone - конічний ексцентрично-шнековий насос

Відкрийте для себе майбутнє гвинтового насоса на виставці IFAT. HiCone зменшує експлуатаційні витрати протягом життєвого циклу та споживання електроенергії завдяки його унікальній геометрії та інноваційній системі регулювання. Насос Vogelsang HiCone (Хайкон) має робочий тиск до 12 Бар, що дає змогу його використовувати для різних завдань, та регулювати параметри роботи на ходу.

2. Подрібнювачі RotaCut & XRipper на захисті каналізаційних мереж

Подрібнювачі RotaCut & XRipper на захисті каналізаційних мереж

Відчуйте надійність захисту каналізаційних мереж та насосного обладнання від блокувань, використовуючи універсальні подрібнювачі – двовальні дробарки XRipper та мокрі різаки (мацератори) RotaCut!

При зростаючій тенденції використання вологих серветок, памперсів та інших непередбачуваних засмічень в стічних водах, XRipper та RotaCut – найкращий варіант!

3. Насоси Vogelsang VX та IQ

Насоси Vogelsang VX та IQ

Вже десятиліття наші насоси є надійними агрегатами, які займають лідерські позиції в технологіях по очищенню стічних вод.

Роторні насоси Vogelsang мають модульну будову, тому їх легко обслуговувати на ходу. Вони займають мало місця та мають високу мобільність.

Якщо Ви знаходитесь в Німеччині, завітайте до нашого стенду, та дізнайтесь про сучасні методи поводження з органічними і неорганічними відходами.

Стенд Vogelsang, місце 347/446, в приміщенні B1, на виставці IFAT 2024 (Мюнхен, Німеччина)
Стенд Vogelsang, місце 347/446, в приміщенні B1, на виставці IFAT 2024 (Мюнхен, Німеччина)

Контакти регіонального представника Vogelsang GmbH & Co. KG в Україні – +38 067 504 85 00, Сергій Сітніков.

Всім гарного дня і мирного неба!